Blog

Nowa gra: Babcia Frania 3

2014-01-12 12:52:08, komentarzy: 0

Właśnie na stronie dodałem nowość, grę Babcia Frania 3. W grze musimy upiec ciasto, zanim dzieci zrobią sobie krzywdę. Cytuję opis gry ze swojej strony:

=== NOWE DOZNANIA W DZIEDZINIE FRANIOWANIA ===

Przeżyj nowe doznania z grą Babcia Frania 3™! Jako gra, która zawiera tryb historii, klasyczny, klasycorowy (inspirowany grą I Wanna Be The Guy), survival z wilkami i survival z wnuczkami gra może się poszczycić jako najbardziej zaawansowana gra z Franią w historii! Jeżeli to wam nie wystarczy, są także emulowane wersje Babci Frani™ 1 i 2.
 
=== NIGDY DOŚĆ ===
Gra nie znudzi Ci się w pięć sekund, tak jak poprzednie gry Babcia Frania™. Jeżeli twierdzisz, że przeszłeś grę, na pewno nie odkryłeś wszystkich zdobyczy, jakimi są concept arty, nuty, tapety, a nawet certyfikat.
 
=== WIĘCEJ EDUKACJI ===
Nowa edukacyjna przygoda nauczy Cię i Twoje dzieci o tym, że nie należy jeździć autostopem. Dlaczego? Przejdź grę, a się dowiesz.
 
=== WEJDŹ ZA KULISY ===
Możesz też zobaczyć, jak robiono pierwszą Babcię Franię™ i również się zainspirować tym, co leży w concept artach. Niektóre postacie i miejsca zostały dla przykładu usunięte z pełnej Babci Frani™ 2.
 
WIĘC JUŻ TERAZ POBIERZ KATASTROF Z CIASTEM CIĄG DALSZY, CZYLI BABCIĘ FRANIĘ™ 3!

Screeny:
Grę można pobrać z tego linka:
Gra ma parę części - aby zagrać, trzeba pobrać wszystkie.
Kategorie wpisu: Gry
« powrót

Dodaj nowy komentarz

Twoja strona firmowa - szybko i za darmo!